آغاز ثبت نام ساینا s بدون قرعه کشی به قیمت کارخانه

hoses 0 دیدگاه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
شرکت سایپا زمان و شرایط ثبت نام ساینا s مربوط به متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت را اعلام کرد.

سایپا شرایط ثبت نام ساینا s را اعلام کرد. طبق اطلاعیه موعد تحویل جدیدترین ثبت نام فروش فوق‌العاده سایپا این طرح مربوط به متقاضیان عادی و طرح جوانی جمعیت است.

شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی آبان 1402

سایت ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی با عرضه خودروی ساینا اس با استاندارد ۸۵ گانه به‌‍روز شده است. متقاضیان ثبت نام ساینا می‌توانند تقاضای خود برای تحویل این خودرو را در قالب طرح پیش‌فروش و فروش فوری ثبت کنند. زمان تحویل فروش فوق‌العاده سایپا ۳۰ روزه و پیش فروش تیرماه ۱۴۰۳ است.

متقاضیان فروش فوری ساینا اس باید کل مبلغ یعنی حوالی ۳۳۰ میلیون تومان پرداخت کنند و متقاضیان طرح پیش‌فروش سایپا نیز باید نصف مبلغ یعنی ۱۶۵ میلیون تومان را به حساب سایپا واریز کنند.

نوع خودرومبلغ پرداختیقیمت خودروزمان تحویل
ساینا اس با استاندارد 85 گانه – فروش فوق العاده3.304.900.0003.304.900.00030 روزه
ساینا اس با استاندارد 85 گانه -پیش فروش فروش1.652.450.000قیمت روز خودرو در زمان تحویلتیر 1403
قیمت ها به ریال است

شرایط ثبت نام ساینا s بدون قرعه کشی

1- محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام‌ها اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو است.)

2- امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد.

3- شماره کارت, شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز می‌گردد الزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. درصورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود.

4- شماره تلفن همراه اعلام شده می‌بایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

5- کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری می‌بایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی‌باشد.

متقاضیان ثبت نام خودرو ساینا s بدون قرعه کشی می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی شرکت سایپا به آدرس اینترنتی https://saipa.iranecar.com/ و پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

متقاضیان محترم حائز شرایطی که پیامک امکان واریز وجه در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ برای ایشان از طریق سامانه گروه سایپا ارسال شده است می‌توانند از ۹ آبان به سایت خرید اینترنتی سایپا مراجعه کنند. گفتنی است ثبت نام سایپا در این دوره مربوط به متقاضیان عادی و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است. متقاضیانی که در خرداد ماه سال جاری نسبت به ثبت نام ساینا در سامانه یکپارچه اقدام کردند و اولویت ایشان تابستان ۱۴۰۳ تعیین شده است می‌توانند برای تکمیل مراحل اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید