اعلام شرایط فروش فیدلیتی پرایم بهمن موتور

hoses 0 دیدگاه ۲۳ مهر ۱۴۰۲
خودرو‌های موجود در شرایط فروش بهمن موتور ویژه مهرماه ۱۴۰۲ دو تیپ از فیدلیتی پرایم هستند.

به گزارش نبض صنعت، شرکت بهمن موتور شرایط فروش فیدلیتی پرایم را در قالب دو نسخه پنج و هفت نفره اعلام کرد. این شرایط ویژه متقاضیان سامانه یکپارچه است که در مرحله اول این طرح، خواهان خرید محصولات بهمن موتور بوده‌اند. شرایط فروش بهمن موتور از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

خودرو‌های موجود در شرایط فروش بهمن موتور ویژه مهرماه ۱۴۰۲ دو تیپ از فیدلیتی پرایم هستند. قیمت فیدلیتی پرایم ۵ نفره یک میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان است و تیپ ۷ نفره آن نیز یک میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان قیمت دارد. هر دو خودرو تنها در رنگ مشکی برای عرضه موجود هستند. موعد تحویل خودرو‌ها نیز هفته سوم دی‌ماه ۱۴۰۲ اعلام شده است.

شرایط فروش فیدلیتی پرایم در مهرماه ۱۴۰۲:

نام خودروقیمتمدلجریمه تاخیرموعد تحویل
فیدیلیتی پرایم 5 نفره1.123.500.00014023 درصدهفته سوم دی 1402
فیدیلیتی پرایم 7 نفره1.148.500.00014023 درصدهفته سوم دی 1402

فیدلیتی و دیگنیتی دو محصول جدید بهمن موتور را تشکیل می‌دهند که طی سالیان اخیر وارد بازار کشورمان شده‌اند. فیدلیتی درواقع محصولی از زیرشاخه چری موسوم به جتور است و با نام جتور X۷۰s شناخته می‌شود.

این خودرو نسخه متفاوتی از چری تیگو ۷ به شمار می‌آید که از نظر طراحی با این خودرو تفاوت دارد. بااین‌حال زیر کاپوت فیدلیتی پرایم، همان پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مشترک با خودرو‌های چری قرار گرفته است.

نسخه‌های اولیه فیدلیتی پرایم همانند نسل اول چری تیگو ۷، با گیربکس دوکلاچه خشک به دست مشتریان رسیدند.

این گیربکس در ترافیک‌های سنگین عملکرد نامطلوبی داشت، ازاین‌رو گروه بهمن مدتی بعد گیربکس فیدلیتی پرایم را با نسخه دوکلاچه‌تر تعویض کرد. هم‌زمان تولید نسخه جدید این خودرو با نام فیدلیتی پرستیژ نیز در دستور‌کار بهمن موتور قرار دارد.

دیدگاه بگذارید