ورود ری‌را به بازار ابتدای تابستان ۱۴۰۲

hoses 0 دیدگاه ۲۱ آبان ۱۴۰۱

مدیرعامل ایران خودرو خبر داد، ری‌را ابتدای تابستان آینده وارد بازار خواهد شد.

مهدی خطیبی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مازندران در ساری، از صفر شدن تولید خودرو‌های ناقص و تولید عبور مستقیم محصولات خبر داد و گفت: با تکمیل و تامین زنجیره قطعات تولید خودرو، تعداد خودرو‌های ناقص در گروه صنعتی ایران‌خودرو با تلاش کارکنان این مجموعه و حمایت‌های دولت به صفر رسید.

وی با بیان این‌که، تولید خودرو‌های ناقص و توقف آن در پارکینگ ایران خودرو یکی از چالش‌های اساسی بود، افزود: اکنون حتی یک خودرو ناقص در این شرکت تولید نمی‌شود.

خطیبی ضمن اشاره به برنامه‌های توسعه محصول در ایران‌خودرو، گفت: محصول پروژه TF 21 خودرویی در کلاس B است که نمونه اولیه آن ساخته شده و به زودی تعدادی از آن برای انجام مراحل مختلف آزمون به تولید خواهد رسید و پس از طی مراحل مختلف صحه گذاری، در شهریورماه سال آینده آماده تولید انبوه خواهد شد.

خطیبی با بیان این‌که، زمان توسعه محصول را به 18 ماه تقلیل داده‌ایم، افزود: ری‌را نیز طبق برنامه زمان‌بندی ابتدای تابستان آینده وارد بازار خواهد شد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به برنامه‌های تحقیق و توسعه اشاره کرد و گفت: بودجه طرح‌های توسعه‌ای ایران خودرو حدود 30 هزار میلیارد تومان است که این رقم برای توسعه صنعت خودروسازی اتفاقی تازه است.

دیدگاه بگذارید